Driving Zone: Germany

AveCreation

Racing

com.avecreation.drivingzonegermany

Vairavimo zona: Vokietija - gatvės lenktynių simuliatoriuje automobilių, pagamintų Vokietijoje. 
Šiame žaidime yra pateikti automobiliai iš Vokietijos gamintojų: klasikinis miesto automobilių su galingų šiuolaikinių sportinių automobilių ir prabangių automobilių. Kiekvienas automobilis žaidimas turi savo technines specifikacijas ir variklio garsai. Na išsamus kūno ir prietaisų skydelio sukurti visą buvimą ir realizmas. Žaidimas siūlo keturių unikalių kompozicijų su įvairiomis oro sąlygomis. Galite vairuoti greitųjų greitkelių arba eiti už važiavimą Vokietijos mieste, kuris yra gražus, ypač naktį. Jei esate realus ekstremalių lenktynininkas, jums turėtų skatinti žiemos trasoje su pavojingų ledinis kelių. Galite pasirinkti termino dieną, kuri pakeis dinamiškai. Užveskite variklį, paspauskite žemyn ant dujų ir persekioti kuo greičiau. Uždirbti taškų lenkti eismo automobilių, turite juos atidaryti naujų transporto priemonių, transporto ir kitas savybes, žaidimas. 

Šis lenktynių simuliatorius suteikia jums galimybę pasirinkti stilių, kad gali būti ramus ir saugus vairavimas ar labai smarkus. Parametrų gausa leidžia jums pritaikyti lygio automobilių fizika realizmo, nuo arcade ir paprasta labiausiai realus, kaip sunkiai lenktynių simuliatorius, kuriame jums reikia parodyti savo vairavimo įgūdžius.
 
Žaidimo filmuoti ir dalinkitės jais su savo draugais socialiniuose tinkluose su Everyplay paslauga. Galite redaguoti įrašytas video pakartojimais ir komentuoti jūsų įrenginyje naudodami vaizdo kamerą ir mikrofoną.
 
Įranga:
 -Moderni graži grafika; 
-Realus automobilių fizika;
 -Pakeisti dienos laiką realiu laiku;
 -Kokybiškai modeliuojama vokiški automobiliai;
 -4 takelių su įvairiomis oro sąlygomis;
 -Pirmojo asmens vaizdas / vidaus kamera; -Automatinis debesis sinchronizuoti jūsų žaidimo eigą. 
Įspėjimas Šis žaidimas yra gana realus, tačiau ji nėra skirta išmokyti jus, kaip gatvės lenktynėms. Būkite atsargūs ir atsakingi kai youre vairuoti realus automobilių. Mėgaukitės Virtuali vairavimo sunkiasvorių automobilių eismą, bet prašome laikytis eismo taisyklių ir būkite atsargūs keliuose, realaus. (-Os): lenktynėsdc unchained
dragon city
dragon city
dragon city
dragon city

Alphabetical

Genres